A muži

20.kolo

Do zápasu, na dobře připraveném hřišti vzhledem k počasí z posledních dní, vstoupili lépe hosté. Nejprve nastřelili z nenápadně vypadající střely Hudcem tyč, aby se vzápětí dostali do vedení po průnikové přihrávce za obranu ze středu hřiště, kterou zužitkoval Hudec. Další nepříjemná chvíle pro naše snahy trápit soupeře co nejdéle přišla po přímém kopu Kořínka. Jeho přízemní centr ze strany těsně před brankářem mírně tečoval Braun a bylo to o dva góly. I my jsme se snažili útočit, ale naše akce končili buď v zárodku jednoduchými ztrátami nebo v lepším případě nepřesným centrem. Ve druhém poločase už jsme neměli co ztratit a bylo to znát. V prvních minutách jsme byli aktivnějším týmem. Nejprve při centru Kleknera z přímého kopu chyběl třem našem hráčům krok k zakončení z malého vápna a o chvíli poté znovu po centru Kleknera napříč vápnem zakončoval v naší největší šanci v zápasu na zadní tyči Matěj Fikrle. Langr vytáhl důležitý zákrok, což se ukázalo chvíli poté, kdy se Nieves dostal do vápna a po kontaktu se Štěpánem Fikrlem byla nařízena penalta. Tu proměnil Hudec a definitivně překlopil zápas na stranu hostů. Ti pak přidali ještě jeden gól, kdy si po míči za obranu poradil ve vápně s našimi beky znovu Hudec a na zadní tyč zvýšil na 0:4. Ve zbylém čase už bylo o zasloužené výhře hostů rozhodnuto a zápas se tak jen dohrával.

Pavel Šimsa : „V zápasech s Tachovem si chvilkami myslíte, že by to mohlo jít a pak se na konci zápasu podíváte na výsledkovou tabuli a je to 0:4. A nutno podotknout, že zaslouženě, protože Tachov je v zakončení skvělý a v podstatě ze šesti šancí dal čtyři góly, z toho dva ze standardek. My se teď musíme nachystat na velikonoční dvojzápas Holýšov – Nýrsko, kde by mělo být k bodům asi o trochu blíž.“

Rapid Plzeň – FK Tachov  0 : 4 ( 0 : 2 )

ŽK : Šimon Fikrle , Klekner , Kořenek , Jílek

Sestava : Liška – Štěpán Fikrle , Čupalka , Kořenek , Černický –

Klekner (78.Křen) , Ježek (60.Kadlec) , Jílek , Holík ( 46.Půlpan) ,

Šimon Fikrkle (60.Agapkin) – Matěj Fikrle (72.Pešek)

B muži

Naše Bégo přivítalo na náhradní hřišti (umělka Senca) druhý tým tabulky Union Plzeň.

Soupeř měl v mužstvu velmi rychlé hráče,kteří nám nísty působily problémy v obranné

fázi.Ale naštěstí do fotbalovosti to moc nebylo.My jsme naopak předváděli kombinační

hru.V 18.minutě jsme se ujali vedení šťastným vlastním gólem soupeře.Poté ranou z dálky

navýšil naše vedení Tomáš křen.Bohužel jsme do šatny při jednom závaru inkasovali.

Ve druhé půli jsme postupně ještě navýšili skóre Peši s Holim.Hosté již jenom korigovali

na 4 : 2.Důležité vítězství,důležité tři body.V brance nás podržel Lišák,soupeřovo slabinou

byl jejich gólman,což asi rozhodlo o našem vítězství.

Rapid Plzeň B  – Union Plzeň    4 : 2 ( 2 : 1 )

Branky : 18.vlastní , 29.Křen , 63.Pešek , 75.Holík

Sestava : Liška – Zuna , Kovářík , Nový , Hlaváč (58.Veber)

– Řežáb , Novák , Pešek , Agapkin – Holík , Křen

Tabulka po 16.kole : 1.Starý Plzenec 46 b , 2.Union 31 b  , 3.Ledce 29 b , 4.Lhota 24 b ,

5.Vochov 22 b ,6.SK Roudná 22 b , 7.Košutka B 21 b , 8.Rapid B 21 b ,

9.Letná B 19 b , 10.Chotíkov B  19 b , 11.Hradiště 18 b , 12.Černice B 15 b ,

13.Litice 14 b , 14.VS Plzeň 13 b

Dorost

Ve 14.kole k nám zavítal tým Volduch.Utkání bylo velmi špatně vedeno rozhodčím,který

připouštěl velmi tvrdou hru,zejména ze strany hostů.Pak docházelo několikrát i k zákrokům

mimo soubojů o míč.Již v 9.minutě se hosté ujali vedení,ale již za dvě minuty Matěj Kabát vyrovnal.Hned po přestávce jsme se ujali vedení Ondrou Hirmanem.V závěru hosté vyrovnali,přesto jsme znovu překlonili tři body na naší stranu.

Rapid / Prazdroj  –  Velduchy / Holoubkov   3 : 2 ( 1 : 1 )

Branky : Kabát 2 , Hirman

ŽK : Míčka

Sestava : Čížek – Voráček , Hrubý (K) , Lepič , Kabát , Hamáček , Míčka , Sidoran , Hirman ,

Šilhavý , Franta , Spěšný , Sobotka , Tureček , Jonáš

Tabulka : 1.Zruč/Druztová 34 b , 2..Smíchov 29 b , 3.Rapid/Prazdroj 27 b , 4.VS Plzeň 27 b