V 18.kole Bégo přivítalo tým Litic.Hrálo se na UMT Senca jelikož naše hřiště nebylo způsobilé.V brance opět musel zaskočit Holi,a jelikož áčko nehrálo přišli pomoci hráči šiřšího kádru.V utkání jsme měli kombinačně navrch,ale bez jakékoliv zakončení,vyjma pár střel,které mířily vedle.Soupeř se dostával k naší brance dlouhými nebezpečnými pasy.A po jedné takové akci se ujali vedení.Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím,že vývoj zápasu musíme otočit.Což se povedlo dvěmi slepenými brankami,které byly v rozpětí dvou minut,.První střelcem byl Čupi,druhým Agi.V 90.minutě přidal třetí branku Maksym,bohužel ale vzápětí hosté snížili.Přes jejich závěrečný tlak jsme výhru ubránili a ponechali si doma důležité tři body do tabulky.

SK Rapid Plzeň B – TJ Plzeň – Litice 3 : 2 ( 0 : 1 ) branky : 50.Čupalka,52.Agapkin,60.Bezukh ŽK : Novák , Holík Tomáš

Sestava : Holík Jan – Zuna (46.Jandík) , Nový , Klimeš , Řežáb – Bezukh , Pešek , Novák , Agapkin (54.Veber) – Křen , Zikmund (46.Čupalka)

Tabulka po 18.kole : 1.Starý Plzenec 52 b , 2.Ledce 33 b , 3.Union Plzeň 32 b , 4.Vochov 28 b , 5.Rapid B 27 b , 6.Lhota B 24 b ….