B muži

Naše Bégo přivítalo tým Lhoty B a konečně hrálo poprvé doma,už nejsou jak „kočovníci“.

Ze začátku měli malinko navrch hráči hostů,ale nevypracovali si žádnou brankovou příležitost.Poté jsme převzali iniciativu my a náš tlak sílil.V 17.minutě jsme poprvé udeřili Šimonem Fikrlem.Poté předvedl „úžasné“ zrychlení Pepa Kadlec a z jeho přihrávky skóroval

Agi na 2 : 0.Druhou půli jsme soupeře nepustili do žádné šance,případně Fíla měl branku zavřenou.Měli jsme několik šancí,které jsme neproměňovali.Na konci zápasu upravil skóre nejlepší hráč na hřišti Pepa Kadlec.Výhra našeho béga byla zasloužená.V tabulce míříme k vyšším příčkám.

Rapid Plzeň B  – Sokol Lhota B   3 : 0 ( 2 : 0 )

Branky : Šimon Fikrle , Agapkin , Kadlec

Sestava : Marek – Klimeš , Kovářík , Nový (46.Čupalka) , Řežáb –

– Holík Jan , Kadlec , Novák , Agapkin  – Šimon Fikrle (46.Křen) , Zikmund(69.Hlaváč)

Tabulka po 20.kole : 1.Starý Plzenec 58 b , 2.Vochov 34 b , 3.Ledce 33 b , 4.Union 33 b ,