Začátkem zápasu jsme jakoby navázali na nepovedený výkon ve Lhotě. Sice se hrál fotbal nahoru dolů s šancemi na obou stranách, ale byli to první hosté, kteří se několikrát dostali, když už ne přímo do šance, tak do potencionálního ohrožení naší branky. Největší šanci zahodil po centru ze strany ve vápně úplně volný Kašpar. I my jsme ale byli dopředu nebezpeční. Několikrát se nám podařilo prostrčit míč středem hřiště až do vyložené příležitosti jako u akce, kterou zakončoval nikým neatakovaný Koranda, který z hranice penalty ale vysoko přestřelil. Mimo to jsme dvakrát trefili brankovou konstrukci. Tyč zvonila za brankářem hostů jak po střele Drtila, tak po sráženém centru Kleknera. Na závěr první půle jsme si ale pro soupeře připravili smrtící tříminutovku. Nejprve vysunul Ježek krásnou přihrávku za obranou napříč hřištěm Kleknera, který se při samostatném úniku střelou na zadní tyč nemýlil. Hned v zápětí se hrálo opět po pravé straně. Kadlec vytáhl míč po křídle, posunul ho na nabíhajíciho Kleknera do vápna, který mu ho následně pod sebe vrátil do jasné šance, kterou Kadlec s přehledem využil. Druhý poločas už byl jasně v naší režii, kdy jsme měli více sil než soupeř. Ten už příliš nehrozil rychlými brejky a my tak měl dostatek času na útočení. Několik příležitostí jsme nepřesnostmi v předfinální zazdili. Nakonec byl odměněn za množství soubojů s hostujícími obránci Koranda, který vystihl malou domů a když byl sestřelen hostujícím brankářem, kopala se penalta. Řehoř následně proměněnou penaltou nejspíše rozhodl utkání. V úplném závěru ještě posunul skóre na konečných 4:0 do prázdné branky Holík.

RAPID PLZEŇ – FK NEPOMUK 4 : 0 ( 2 : 0 )

Branky : Klekner , Kadlec , Řehoř (penalta) , Holík J.

ŽK : Drtil

Sestava : Liška – Kadlec (76.Brůček) , Řezníček (59.Řehoř) , Daniel Kořenek , Bezukh – Klekner (76.Holík J.) , Jílek , Ježek , Ledvina (67.Křen) – Drtil – Koranda (76.Pešek)