23.kolo

V prosluněném odpoledni nás v Chotíkově mohli domácí potrestat už v sedmé vteřině, kdy se střelou z úhlu prezentoval Vild. Toho ale vychytal při své premiéře v našem dresu mladý Marek. Hra se díky často odskakujícímu míči ve středu hřiště odehrávala hlavně v podobě dlouhých nebo průnikových míčů za obranu. Po jedné takové od Ježka ve 12. minutě, postupoval ze strany sám Bezukh, ale tísněný obráncem místo přihrávky před prázdnou branku zakončoval těsně vedle. Neuběhla ani minuta a v podobné situaci se objevil Šimon Fikrle, kterého ale na poslední chvíli zastavil domácí obránce. V 18. minutě se ukázali i domácí. Dlouhou přihrávku podél lajny si našel Kučera, který z první našel milimetrovým centrem do kapsy nabíhajíciho Lopatu a ten otevřel skóre. Od té doby se hra začala více kouskovat, mnohdy i zbytečně dohravanými souboji a na hřišti se nic zvláštního kromě střel Kleknera a Vilda mimo neudálo. Po startu druhé půle se akce střídali na obou stranách. Nejprve vychytal dalším dobrým zákrokem Míku Marek, abychom chvíli na to uděřili. Z prvního rohu ještě Černický na první tyči střílel těsně vedle. Po tom druhém se ale k míči dostal Ježek, zbavil se domácích obránců a dloubnul míč na zadní tyč, kde se do voleje opřel nehlídaný Kořenek a srovnal. Radost z vyrovnání ale netrvala dlouho. Místo doražení soupeře si domácí vzali vedení zpět po rohovém kopu, kdy se prosadil hlavou Lopata. Po vedoucím gólu se Chotíkov soustředil hlavně na obranu. Místo šancí přibývaly hlavně fauly. Nám se i přes velké množství standardních situací nedařilo dostávat do vyložených šancí a jelikož to samé platilo i o domácích, skončil zápas naší prohrou o jeden gól. Celkově jsme byli v utkání opět o něco aktivnějším týmem. Mimo gólů bylo o vyložené šance nouze a tak rozhodla zkušenost domácích.

Pavel Šimsa :

Zápas proti druhému Chotíkovu měl jako vždy náboj. Hrálo se celkem od podlahy (11 ŽK) a nechyběly emoce na obou stranách. Ani fotbal se nehrál špatný. Bohužel jsme tahali od 18. minuty za kratší konec po pěkném gólu domácích. My jsme sice byli v poli aktivnější, ale na malém chotíkovském hřišti jsme se hodně těžko dostávali do šancí. Nicméně se nám podařilo v 60. minutě vyrovnat po standardce na 1:1, ale bohužel jsme během minuty inkasovali z rohu na 2:1 a tím se zápas rozhodl. Protože my jsme odpověď již nenašli, odjíždíme s prázdnou, i když kluci zápas odbojovali až do konce a bodík by si zasloužili.“

FC Chotíkov  –  Rapid Plzeň   2 : 1 ( 1 : 0 )

Branka : Kořenek

ŽK : Klekner , Šimon Fikrle  , Matěj Fikrle , Štěpán Fikrle , Jílek

Sestava : Marek – Nový (65.Štěpán Fikrle)) , Řezníček (77.Křen), Kořenek , Černický –

Bezukh ( 46.Agapkin) , Ježek , Jílek , Klekner (65.Jandík)  – Matěj Fikrle –

Šimon Fikrkle (46.Čupalka)

B muži

Naše Bégo zavítalo také do Chrtíkova.Od začátku zápasu jsme diktovali tempo

a už od 5.minuty jsme vedli zásluhou Pepou Kadlecem.Do poločasu ještě dvakrát skóroval

Holi a jednou Tomáš Křen.Druhou půlku jsme opět pokračovali ve střeleckém tempu.Bohužel

místy jsme ale působili až moc „profesorsky“ a to se nám vymstilo v podobě tří obdržených

branek,což by se nemělo stát.

FC Chotíkov B  –  Rapid Plzeň B     3 : 9 ( 1 : 4 )

Branky : Křen 3 , Holík Jan 2 , Zikmund 2 , Kadlec , Řežáb

ŽK : 4.min. Jan Holík , 79.min Hlaváč

Sestava : Matějka – Řežáb , Kovářík , Klimeš , Veber ( 62.Hlaváč) –

– Kadlec , Novák , Pešek , Holík J. ( 46.Hirman)  – Křen , Zikmund

Tabulka po 19.kole : 1.Starý Plzenec 55 b , 2.Ledce 33 b , 3.Union 32 b , 4.Vochov 31 b ,