Liga starých gard – 1. kolo – Černice porazily Smíchov.

Prvním kolem začal 42. ročník Ligy starých gard. V kvalitním zápase porazily loni třetí Černice vícemistra ze Smíchova. Obhájce titulu Rapid porazil Slovan 3:0. Dařilo se i Letné, která přehrála Košutku. Vodní stavby těsně vyhrály na Senku a Petřín zvítězil nad Vejprnicemi. K zajímavým zápasům 2. kola patří doubravecké derby, Senko zajíždí na Rapid a zápas v Černicích, které přivítají Petřín.

Rapid – Slovan 3:0

Po zimní pauze se zápas odehrál na dobře připraveném hřišti na Lopatárně. Hráčům dělal zpočátku trochu problém silný vítr a ostré, zapadající slunce, přesto se hrál zajímavý zápas. První půle probíhala za mírné převahy domácího týmu, do šancí se dostávali převážně „mladíci“ Peroutka s Čupalkou. Hosté hrozili ze středu zálohy šikovným Koppem a rychlými kontry oběma útočníky. Domácí obraně „zatápěl“ jako klasicky, především rychlý kanonýr Bulant. První branku však vstřelil střelou k tyči Peroutka po rychlé akci a vysunutí do šance Parláskem, druhý gól přidal po rohovém kopu, hlavou, znovu domácí kanonýr Peroutka. Poločas tedy skončil 2:0. Druhou půli si Rapid pohlídal, přidal Parláskem třetí gól a zaslouženě bere první jarní body. Slovan, bez několika opor (M. Míka, Mareška), však nedal kůži lacino a odehrál dobrý zápas. V souboji loni dvou nejlepších střelců Ligy měl navrch Peroutka, který vstřelil 2 branky, obhájce prvenství Bulant největší šanci hostů za stavu 2:0 neproměnil!

Poločas: 1:2, Branky: Volín, Pomp P., Hošek – Hrdlička 2, Roneš, Šluk

Program 2.kola : pondělí – 18.00: Slovan – Košutka, úterý – 18.30: Rapid – Senco, středa – 18.00: Vejprnice – Letná, 18.30: Černice – ZČE, VS – Smíchov.