Liga starých gard – 11. kolo – Senco remizovalo s Rapidem.

Posledním kolem jarní části pokračoval 42. ročník Ligy starých gard. Největším překvapením kola byla remíza Senca s Rapidem. Rapid nezvládá závěry zápasů, již v 3. zápase po sobě dostal branku v poslední minutě a na obhajobu titulu může zapomenout! Vedoucí Smíchov vyhrál nad Vodníky. Druhé Černice zvítězily na Petříně. Slovan si poradil s Košutkou, v utkání bohatém na branky vyhrály Vejprnice na Letné. Příští týden dohrává Rapid dva zápasy, nejdříve doma s Letnou a pak hostuje na Petříně.

Smíchov – VS 5:1

Poločas: 4:1, Branky:  Hendrych 2, Jandoš 2, Kokrda – Roneš

Letná – Vejprnice 3:5

Poločas: 1:4, Branky:  Gärtner, Prcín, Rada – Aschenbrenner, Tauš, Vacek, Paul, Kydlíček

Košutka – Slovan 3:4

Poločas: 1:1, Branky:  Midhat Džilič, Brejcha, Řeřicha – Macháč 2, Macháč, Hranáč

Senco – Rapid 2:2

Rapid měl od začátku výraznou převahu a šel brzy do dvoubrankového vedení, kdy se prosadil kanonýr Peroutka. Zejména 2. branka byla výstavní, když střelou za vápnem vymetl levou šibenici. Hosty vedení uspokojilo, přestali běhat, kazili lehké přihrávky a nevyužili Peroutka a Davídek navýšit skóre. Toho využili domácí, kteří snížili na 1:2. Po přestávce měl Rapid více ze hry, ale vyložené brankové příležitosti si již nevytvořil a tak přišel trest, když Kočí v poslední minutě křížnou střelou k tyči vyrovnal.

Poločas: 1:2, Branky:  Knotek, Kočí – Peroutka 2

ZČE –  Černice 2:5

Poločas: 0:2, Branky:  T.Zikmund 2 – Stoilov, Zeman, Pícl, Korynta, Spörl

Střelci : 16 – Peroutka (Rapid),  14 – Scheinherr (Smíchov), 13 – Bulant (Slovan), T. Zikmund (ZČE),  9 – L. Paul (Vejprnice),  8 – Roneš (VS), 7 – Rada (Letná), Stoilov (Černice),   6 –Pícl ( Černice), Jandoš (Smíchov), 5 – Parlásek (Rapid), Praizler, (Smíchov), P.Zikmund, Filmak (oba ZČE), Havlíček (Vejrnice), Brejcha (Košutka).